Slide
Produkcja maszyn

Landoia w 2018 roku dokonała akwizycji zorganizowanego przedsiębiorstwa noszącego nazwę AM Profil. Dzięki temu weszła w posiadanie bazę projektową która była tworzona przez ostatnie 20 lat w firmie AM Profil. Nie bez znaczenia było również przejęcie kadry inżynierskiej oraz  technicznej z  wieloletnim doświadczeniem. Wraz z przejęciem przedsiębiorstwa posiedliśmy technologie projektowania oraz budowania maszyn do produkcji profili zimno giętych. Nasze maszyny są produkowane na bazie  wielokrotnie sprawdzonych rozwiązań. Oferujemy projektowanie oraz wytwarzanie w pełni zautomatyzowanych maszyn do profilowania.


Oferujemy urządzenia perforujące, tnące profile zarówno stacjonarnie oraz „na biegu” bez zatrzymania linii produkcyjnych. Współpracujemy z czołowymi dostawcami komponentów takimi jak Omron, Sew, Festo, Kacperek i wieloma innymi czołowymi producentami. Pozwala to nam mieć pewność prawidłowego działania naszych urządzeń. Świadczmy usługi modernizacji istniejących maszyn. Oferujemy części zamienne do maszyn wyprodukowanych przez firmę AM Profil. Zapewniamy serwis naszych maszyn i dostępność części zamiennych przez min 10 lat od daty wyprodukowania urządzenia.


Dysponujemy innowacyjną w skali świata linią do produkcji profili zamkniętych z zamkiem blacharskim.

Dzięki zastosowaniu opatentowanej lancy formującej możliwe jest wykonanie profili zamkniętych z blachy ocynkowanej, malowanej, powlekanej PVC.

Dane techniczne:

  • Grubość profilowanej taśmy od 0,3-3 mm
  • Szerokość profilowanej taśmy od 10-800 mm
  • Długość profili ograniczona jedynie długością taśmy
  • Możliwość indywidualnego programowania zarówno ilości jak i długości profili
  • Dokładność cięcia ± 0,5 mm
  • Prędkość profilowania dla wyrobów do 20 m/min

Każde urządzenie przed przekazaniem do klienta jest testowane w siedzibie firmy. Montaż i instalacja urządzeń jest wykonywany wyłącznie przez naszych pracowników.  Świadczymy usługi produkcji profili na naszych urządzeniach, dzięki czemu doskonale rozumiemy potrzeby klientów. Nasze nowej rozwiązania są w pierwszej kolejności testowane na własnych maszynach. Daje to nam pewność ich działania u klienta. Nad procesem produkcyjnym czuwa system zarządzania produkcją klasy ERP. Pozwala nam to na bieżąco monitorować stan zaawansowania robót. Jesteśmy właścicielami rozwiązań technicznych które są prawnie chronione.